• Opening Times: Fri - Sun 10.00 - 20.00
18-20 Οκτωβρίου 2019, Metropolitan Expo, Αθήνα

ΛΙΣΤΑ ΕΚΘΕΤΩΝ

Εκθέτης
3DR ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΕΠΕ
ADVANTAGE AUSTRIA - ΑΥΣΤΡΙΑΚΗ ΠΡΕΣΒΕΙΑ - ΕΜΠΟΡΙΚΟ ΤΜΗΜΑ
ALINOX - ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞ.
ALLOFFICE - ALLHOME
APERTO GROUP
ALUGREKO
ALUPLAST - ΔΕΡΒΙΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
AUTODOORHELLAS - ΤΖΙΒΑΝΗΣ ΑΕ
AVATEC - ΑΒΑΡΙΚΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
B2Green.gr - RunMyProject.gr
BATISTATOS
BAUMARKET ΑΕ
C. P. S ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΙΚΕ
COSPICON SA
CYCLOVAC HELLAS
DRAGO POOLS
ELMAG HELLAS PC
ELMEC ΗΛΕΚΤΡΙΚΑ
FERMAX - PAGONISYSTEM
FUV
GEOSHOP - GEOMAX
GETAIR ΕΛΛΑΣ
HELLENIC TOOL CENTER
I - BUILD BY ARISTON GLASS
INOX MARE ΕΛΛΑΣ ΑΕΕ
INOX ΝΩΣΣΗΣ
K - MACHINES
K GROUP YAPI MIMARLIK VE INSAAT SAN. TIC. LTD STI
KAPTAIN SA
LAMDA ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΑΒΕΕ
LANDMARK - ΛΟΥΤΡΙΔΗΣ Γ.
LAVAWALL - ΧΟΥΝΤΑΛΑΣ Ι. ΑΒΕΕ
LUNOS GREECE
MELIS BLOCK ΑΕ
METALLOCK HONEYCOMB SYSTEMS
METRICA ΑΕ
MICRON TEC SA
MULTITHERM
NAMA
NB ΣΤΑΤΙΚΗ
NIKOLIDAKIS GROUP / CENTRO
PENETRON HELLAS ΑΒΕΕ
PLASTIKI
PORTA NOVA
ROTHO BLAAS SRL
ROYAL PAINTS
SAINT - GOBAIN HELLAS ΑΒΕΕ
SIDIRON ΙΚΕ
SILVER PALM & PERENDES TECHNOLOGIES
SISTEM AIR - HELLAS - ΑΒΑΡΙΚΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
SKARLIS MARBLE
SOLARKING
STOHELLAS
STRATO ΑΛΥΦΑΝΤΑΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
THOMOPOULOSSTORE.COM
TOULOUMIS
VERPAN - ΚΟΥΡΤΟΓΛΟΥ ΑΕ
VMS ΑΦΟΙ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΙ ΟΕ
WANDS
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Ι. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΛΟΥΜΙΝΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ GROUP
ΑΣΤΡΟΛΑΒΟΣ ΤΕΧΝΙΚΗ ΟΕ
ΑΣΦΑΛΟΜΕΤΑΛ ΚΛΕΝΙΑΣ
ΒΕΜΑΤ - ΤΕΡΝΕΝΟΠΟΥΛΟΥ Γ. ΑΦΟΙ & ΣΙΑ ΟΕ
ΒΙΟΜΕΤΑΛ ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΑΕ
ΒΟΥΡΚΑ ΜΑΡΜΑΡΑ ΑΕ
ΓΑΛΑΝΗ ΛΑΤΟΜΕΙΑ ΑΕ
ΓΙΑΝΝΑΤΟΣ ΜΟΝΩΣΕΙΣ
ΔΗΜΑΣ Β. Α. ΕΠΕ
ΔΙΑΛΥΝΑΣ ΑΕ
ΕΚΔΟΣΕΙΣ ΥΛΗ & ΚΤΙΡΙΟ - INTRACORD
ΕΛΛ. ΙΝΣΤ. ΠΥΡΟΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΩΝ
ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΟ ΕΜΠΟΡΙΚΟ & ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ
ΕΜΕΛΚΑΤ ΑΕΕ
ΕΝ ΟΙΚΩ - ΔΟΜΩ
ΕΝΚΑ TECHNOLOGIES
ΘΕΜΕΛΙΟ SOFTWARE
ΚΑΛΟΥΠΟΕΜΠΟΡΙΚΗ ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΡΑΒΑ ΑΕ
ΚΑΛΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΕΡΑΜΟΥΡΓΙΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ (ΚΕΒΕ ΑΕ)
ΚΟΥΤΙΝΑΣ ΑΕ
ΛΑΓΟΣ Α. ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΑΡΚΗΣ Ε. - STEEL.CON
ΜΑΡΜΥΚ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕ
ΜΑΤΚΟ ΑΕ - ΤΥΡΝΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ONLINE
ΜΠΑΡΜΠΑΡΗΣ ΔΙΟΝ. ΑΕ
ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΑΙΚ. & ΣΙΑ ΟΕ - ΚΤΙΣΜΑ & ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΕΡΑΜΟΤΟΥΒΛΟΠΟΙΙΑ ΑΒΕΕ
ΠΑΝΑΜΑΡΜ ΟΒΕΕ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΒΙΟΤΕΧΝΩΝ ΑΛΟΥΜΙΝΟΣΙΔΗΡΟΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΩΝ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΕΜΠΟΡΩΝ & ΒΙΟΤΕΧΝΩΝ ΥΑΛΟΠΙΝΑΚΩΝ (ΠΟΕΒΥ)
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥΝ/ΜΟΣ ΕΤΑΙΡΕΙΩΝ ΜΟΝΩΣΗΣ
ΠΑΠΑΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΜΑΡΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΠΕΝΤΑΣ ΑΕ
ΠΕΣΕΔΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΕΝΩΣΗ ΣΥΝΔΕΣΜΩΝ ΕΡΓΟΛΗΠΤΙΚΩΝ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΕΡΓΩΝ
ΠΕΤΡΩΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΠΡΑΣΙΝΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΚΤΙΡΙΟ - 4green.gr
ΣΑΝΚΕ ΕΠΕ
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΙ Λ. ΑΦΟΙ ΟΕ
ΣΠΑΘΑΡΑΚΗ ΑΦΟΙ ΟΕ
ΣΤΑΛΓΟΥΕΛΝΤ ΑΕ
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΩΝ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ (ΣΕΚΑ)
ΤΑΠΕΝ ΕΠΕ
ΤΕΤΟΣ ΝΙΚΟΣ ΞΥΛΙΝΗ ΚΑΤΟΙΚΙΑ
ΤΕΧΝΙΚΟ ΓΡ. ΚΑΡΟΥΜΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ & ΣΥΝ/ΤΕΣ ΜΗΧ/ΚΟΙ
ΤΖΑΚΙΑ ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
ΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΤΣΟΓΚΛΗΣ ΑΕ - YDROCANAL DOMOKEM
ΦΕΙΔΙΑΣ ΠΛΑΚΕΣ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΕΒΕ
ΦΡΑΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ & ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΟΕ
ΧΑΛΚΙΣ ΑΒΕΕ